BEZPŁATNA DEGUSTACJA

Dnia 22.09.2023 r.Spółdzielnia Uczniowska „N.O.R.K.A.” we współpracy z firmą „SANTE” zorganizowaław naszej szkole bezpłatną degustację. Celem imprezy było promowanie zdrowego odżywiania się i zdrowego stylu życia. Uczniowie mieli możliwość  zajadać się różnymi chrupkami i zdrowymi ciasteczkami z  firmy „SANTE”, która zaopatruje nasz sklepik w produkty żywnościowe.

BEZPŁATNA DEGUSTACJA

31.05.2023 r. Spółdzielnia Uczniowska „N.O.R.K.A.” we współpracy z firmą „SANTE” zorganizowała w naszej szkole bezpłatną degustacjęCelem imprezy było promowanie zdrowego odżywiania się i zdrowego stylu życia. Uczniowie mieli możliwość zajadać się różnymi chrupkami i zdrowymi ciasteczkami  z  firmy „SANTE”, która zaopatruje nasz sklepik w produkty żywnościowe.

BEZPŁATNA DEGUSTACJA

21.12.2022 r. Spółdzielnia Uczniowska „N.O.R.K.A.” we współpracy z firmą „CRISPY NATURAL” zaprosiła uczniów naszej szkoły na bezpłatną degustację. Celem degustacji było promowanie zdrowego odżywiania się i zdrowego stylu życia. Uczniowie mieli możliwość delektować się zdrowymi suszonymi owocami  i warzywami firmy Crispy Natural.