Rok szkolny2023/2024

Dzień Sportu Szkolnego

 

Projekt klasy 1b ” Od ziarenka do kwiatka”

 

 

Zajęcia warsztatowe w Bibliotece Miejskiej – 1b

 

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych

Warsztaty w bibliotece miejskie – klasa 2b

Konkurs międzyszkolny  „Pięknie piszę”

Zajęcia warsztatowe ” Z bajką bezpieczniej”

 

Klasa 1b – Wesołe kurki

Warsztaty „Bezpieczna woda ” – klasa 1b

Warsztaty w bibliotece miejskie – klasa 1b

 

Zabawa karnawałowa

Dzień Babci i Dziadka – klasa 1a

 

Warsztaty w Centrum Edukacji Ekologicznej klasa 2b

Czekoladowe warsztaty klasa 1b

 

Mikołajki

Z wizytą w bibliotece

Dzień Postaci z Bajki

Dzień Pluszowego Misia

Andrzejki

Klasy 1a i 1b

 

 

Wyniki konkursu fotograficznego „Dary jesieni”

Kategoria Kasztany

I miejsce – Paulina Kolbe 1b

II miejsce – Nataniel Trzebuniak 2a

III – miejsce – Dobrusia Bartosz 3b

wyróżnienia:

Jan Kawecki 1a

Nagroda specjalna publiczności:

Fabian Kowolik 1a

Kategoria Grzyby

I miejsce – Natalia Dudzik 3b

II miejsce – Martyna Białkowska 1a

III – miejsce – Nikola Kolbe 3b

                      Zofia Kozieł 3b

                     Piotr Mendrys 3b

wyróżnienia:

Michał Kowolik 2b

Maria Krzemień 3a

Kategoria Dary Jesieni

I miejsce – Maksymilian Ruda-Mastalerz 1a

II miejsce – Natalia Kucharewicz 3a

III – miejsce – Zuzia Kucharewicz 3a

wyróżnienia:

Mateusz Kucharewicz 2b

Zofia Mendrys 1b

Gratulujemy, nagrody zostaną wręczone wkrótce.

Bezpieczny Pierwszak

Sprzątanie Świata klasa II b

 

 

Jesienny las – wycieczka klas pierwszych.

 

Dzień Pieczonego Ziemniaka

Leśne Projekty – edukacja w terenie klasy II

Dzień Kropki

Dzień Marzeń i Dobrych Wiadomości

Śniadanie daje moc

Dzień Jabłka – klasa IIb

Rok szkolny 2022/2023

Z wizytą w bibliotece klasa 2b

Wycieczka klas pierwszych na farmę edukacyjną

Robimy sałatki – I b

Pasowanie na czytelnika

Dzień piżamowy – wesołe podchody

Wyniki konkursu fotograficznego „Oznaki wiosny” :


1 miejsce – Maria Krzemień kl. 2a
2 miejsce-Dobrusia Bartosz kl. 2b
3 miejsce-Nataniel Trzebuniak kl. 1b
wyróżnienia :
Natalia Dudzik kl. 2b
Yevhenii Kapustin kl. 1b
Jakub Sobczyński kl. 2a
Gratulujemy – nagrody zostaną wręczone wkrótce.

Światowy Dzień Zdrowia

Międzyklasowe rozgrywki sportowe „Ruch to zdrowie”

Wiem co jem – piramidy żywieniowe

Ja w przyszłości- mój wymarzony zawód

W krainie mrówek

W Bibliotece Miejskiej Klasa 1b

W Bibliotece Miejskiej Klasa 3a