W sobotę 3 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbyła się niecodzienna impreza, czyli I Szkolny Dzień Rodziny.

Na gości czekało wiele atrakcji. Nasi uczniowie tańczyli, śpiewali, grali na instrumentach, a także przygotowali spektakl teatralny oparty na motywach „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Najmłodsi wzięli udział w eksperymentach przyrodniczych, bawili się na „magicznym dywanie” oraz mieli zajęcia plastyczne i muzyczne.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się aukcja prac plastycznych wykonanych przez starszych uczniów. Nie zabrakło również atrakcji sportowych. Uśmiechy na pomalowanych twarzach trzymających w rękach watę cukrową to najczęstszy widok sobotniego przedpołudnia. Najmłodszych cieszyła również wystawa królików i zwiedzanie wozu strażackiego, a dorośli mogli u pań pielęgniarek z naszego szpitala pozyskać informacje o stanie swego zdrowia. Na głodnych czekały domowe wypieki, kiełbasa z grilla, żurek i bigos.

To był naprawdę emocjonujący dzień. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy udzielili nam wsparcia w organizacji naszego przedsięwzięcia. Następny Szkolny Dzień Rodziny już za rok!

Zdjęcia Macieja T.: