Świąteczny Dzień Życzliwości w naszej szkole był tygodniem dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Jego celem było uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji.

Przesłanie akcji jest proste – bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.
Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.
W ramach Świątecznego Tygodnia Życzliwości uczniowie naszej szkoły utworzyli Żółtą Pocztę Życzliwości. Na karteczkach każdy wpisywał swoje podziękowania i życzenia innym osobom w szkole dotyczące dobroci, tolerancji, życzliwości, przyjaźni. Były też życzenia i pozdrowienia dla nauczycieli.
Klasy przygotowały gazetki dotyczące życzliwości. W Świąteczny Piątek Życzliwości, większość uczniów ubrana była na kolor żółty, który jest kolorem tego dnia. Uczniowie wybrali najżyczliwszą koleżankę i najżyczliwszego kolegę w klasie. Ten tydzień miał zwrócić szczególną uwagę na właściwe relacje i zachowanie w życiu codziennym między nami.