A jeśli uważacie, że Samorząd proponuje za mało konkursów…

Co roku UNICEF Polska zaprasza do wykorzystania koloru niebieskiego we wszystkich działaniach podejmowanych 20. listopada w Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, jako symbolu solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane. W sytuacji, kiedy dla zdrowia swojego i innych musimy zachować bezpieczny dystans, bądź pozostać w izolacji, postarajcie się, aby 20. listopada w Waszych domach zagościł kolor niebieski. Niebieski rysunek przyklejony na szybie okna to doskonały pomysł pokazania solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie.

Na zajęciach z wychowawcą zaprosimy Was do zapoznania się z materiałami UNICEFu, a już teraz zapraszamy Was do kolejnego konkursu. Tym razem ubieracie się na niebiesko i do poniedziałku wysyłacie swoje zdjęcia na adres mailowy: anaszkarlat@gmail.com lub poprzez platformę Teams

Kolejny konkurs jest zaproponowany przez UNICEF Polska: „Lepszy świat dla dzieci w Jemenie” – wspólne tworzenie prac plastycznych/graficznych, obrazujących wizję lepszego świata dla dzieci w tym kraju z hashtagiem #PomocdlaJemenu. Prace przysyłacie na adres mailowy: anaszkarlat@gmail.com lub przez platformę Teams : )