21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości, więc w naszej szkole – wzorem poprzedniego roku – ogłaszamy w dniach 16 – 21.11.2020r. SZKOLNY TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI. Mamy nadzieję, że będzie to szczególny czas dla każdego z nas: pełen ciepłych pozdrowień, dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Wykorzystajmy w sposób wyjątkowy okazje do okazania życzliwości i sprawienia radości drugiej osobie. Pamiętajmy o przyjaciółce, koledze z klasy, wychowawcy, sąsiadce, babci, tacie, mamie, rodzeństwie…  Czasem o okazywaniu życzliwości najbliższym,  najłatwiej zapominamy…   Pamiętajcie – DOBRO POWRACA!
Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na: „EMBLEMAT ŻYCZLIWOŚCI” – jest to konkurs indywidualny,  należy wykonać pracę plastyczną dowolną techniką, przedstawiającą symbol życzliwości. Zdjęcia wykonanych prac należy przesłać wychowawcy.
Mamy w planach także stworzenie SZKOLNEJ KSIĘGI ŻYCZLIWOŚCI – zawierającej hasła promujące życzliwość i okazaną wdzięczność.
Uczniowie klas wybiorą również „NAJŻYCZLIWSZEGO KOLEGĘ/KOLEŻANKĘ”  w każdym zespole. A o wszystkim porozmawiamy na różnych lekcjach.

Przyjemnego świętowania! Okażmy sobie dużo Ciepła!
Pedagog i psycholog szkolny