Szanowni Państwo!

29 marca br. w katowickim Spodku odbędzie się wyjątkowy mecz charytatywny, który zamknie uroczyste obchody 25-lecia działalności Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży DOM ANIOŁÓW STRÓŻÓW na rzecz dzieci i młodzieży z trudnych i biednych rodzin z poporzemysłowych dzielnic biedy i wykluczenia. Impreza objęta jest patronatem Prezydenta Miasta Katowice p. Marcina Krupy, Miasto Katowice jest Współgospodarzem wydarzenia, wsparcia udzielił również Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, który jest Partnerem Generalnym wydarzenia. 

W meczu wezmą udział m.in. Olivier Janiak, Rafał Cieszyński, Alżbeta Lenska, Tomasz Zimoch, Marcin Wyrostek, Viki Gabor, Kamil Kosowski, Grupa Pectus, Katarzyna Bujakiewicz, Grzegorz Rasiak, Krzysztof JANKES Jankowski i wiele innych osób znanych z małego i dużego ekranu oraz aren sportowych. Wszyscy zaproszeni celebryci, aktorzy, dziennikarze za swój udział nie pobierają żadnych wynagrodzeń – robią to z dobroci serca.

Od 25 lat działamy lokalnie dla lepszego życia dzieci i młodzieży zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem. Wielu z Państwa oraz uczniowie wielu katowickich szkół wspierają się na co dzień czynnie tę misję. Będziemy wdzięczni za wywieszenie plakatów w widocznych miejscach oraz zachęcenie społeczności szkolnej do włączenia się w to wydarzenie.