Ogłaszamy wyniki eliminacji szkolnych realizowanych w ramach I Ogólnopolskiego Konkursu Promującego Czytanie „CzytaMY” . Konkurs jest organizowany przez Szkołę Podstawową nr 33 w Katowicach jako jeden z obszarów Ogólnopolskiego Programu Upowszechniania Czytelnictwa „Ratownicy Czytelnictwa”. W naszej szkole konkurs odbył się w trzech grupach wiekowych. W oddziale przedszkolnym przyznano: I miejsce dla Nataniela Trzebuniaka, Adama Burskiego i Wojciecha Brzozoka, II miejsce dla Oliwiera Palasza, Borysa Agacińskiego i Artura Botora, III miejsce dla Klary Gorzelik, Arkadiusza Wiewióry i Oliwii Zerzuchy, wyróżnienie dla Bartosza Kempy, Pavla Odnoroha i Vasylyny Kovalchuk. W kategorii klas IV przyznano: I miejsce dla Jagody Brody, II miejsce dla Kaliny Turek, III miejsce dla Martyny Ossolińskiej, wyróżnienia dla Mileny Goj oraz dla Weroniki Wojciechowskiej. W kategorii klas VI przyznano tylko jedną nagrodę: I miejsce dla Mileny Zwiór. Prace nagrodzonych uczniów i przedszkolaków będą reprezentowały naszą szkołę w konkursie ogólnopolskim.