W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 16edycji Pikniku Malarskiego „Sielskie Klimaty”w Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie .

W imprezie wzięło udział blisko 1000 uczestników z 46 szkół. Wykonywane przez nich  prace plastyczne malowane  w plenerze ocenione zostały przez jury składające się z artystów plastyków. Najlepsze prace wezmą udział w poplenerowej wystawie, w Zespole Szkół Plastycznych w Katowicach.

Uczniowie naszej szkoły, jak co roku wspaniale poradzili sobie z tym plastycznym wyzwaniem: Zuzanna Janecka z kl. Vbotrzymała wyróżnienie a 11 uczniów zakwalifikowało się na wystawę poplenerową. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 10 listopada.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Uczniowie którzy zakwalifikowali się do wystawy:

1. Ratajczak Miłosz
2. Tomczyk Oliwier
3. Fronk Emilia
4. Janecka Zuzanna
5. Kolenda Patrycja
6. Turek Maciej
7. Zielińska Kamila
8. Anton Maria
9. Urych Lena
10. Poterek Jessika
11. Huzior Natalia